Sambafotbollsskola i Trelleborg på Östra Skolan.

//Sambafotbollsskola i Trelleborg på Östra Skolan.

Kombinationen samba och fotboll gick hem hos eleverna på Östra Skolan. Som en del av skolans hälsovecka har de haft besök av Sambafotbollskolan.
Läs mer

2018-12-06T20:11:53+00:00

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Translate »