PRO Licence i Brazilian !

//PRO Licence i Brazilian !

I förra veckan deltog Sergio de Souza i Brasilian fotbollförbundets  första FIFA Pro Licensen  i Rio de Janeiro. Det var den första modulen utav två och det var mycket lärorik med utbyte av erfarenhet mellan tränare på den högsta nivån.

 

 

2016-08-16T11:34:43+00:00

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Translate »